Second League B (2018/2019)
0
743 matches
Latest scores
Russia : Second League B
Matchday 3 (Ural-Povolzhye)
02.0814:00
Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm
2
0
FT
Matchday 2 (Center)
26.0716:24
Torpedo Moskva
Strogino
1
0
FT
26.0716:00
Zorkiy
Ryazan
1
2
FT
26.0716:00
Dinamo Bryansk
Kvant
1
2
FT
26.0716:00
Saturn Ramenskoye
Salyut-Belgorod
0
0
FT
Matchday 2 (West)
26.0716:00
Kazanka
Pskov 747
1
2
FT
26.0715:30
FK Dnepr Smolensk
Leningradets
1
0
FT
26.0715:30
Tekstilshchik
Luki-Energiya
2
1
FT
Matchday 2 (Ural-Povolzhye)
26.0715:30
KAMAZ
Lada Tolyatti
6
0
FT
Matchday 2 (Center)
26.0715:00
Metallurg Lipetsk
Kaluga
1
0
FT
26.0715:00
Rotor Volgograd II
Sokol Saratov
0
3
FT
Matchday 2 (West)
26.0715:00
Torpedo Vladimir
Kolomna
2
1
FT
Matchday 2 (Ural-Povolzhye)
26.0714:00
Zenit Izhevsk
Nosta
2
1
FT
Matchday 2 (West)
26.0714:00
Veles
Znamya Truda
1
1
FT
Matchday 2 (Ural-Povolzhye)
26.0714:00
Zvezda Perm
Chelyabinsk
2
1
FT
Matchday 2 (Center)
26.0712:00
Khimki II
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
1
4
FT
Matchday 2 (Ural-Povolzhye)
26.0710:00
Ural II
Volga Ulyanovsk
2
0
FT
Matchday 1 (South)
25.0716:00
Chayka
SKA Rostov
1
1
FT
25.0716:00
Druzhba
Biolog
1
0
FT
25.0715:00
Dinamo Stavropol
Angusht
0
1
FT
25.0715:00
Mashuk-KMV
Chernomorets
2
1
FT
25.0714:30
Akademiya Futbola im. Viktora Ponedelynika
Kuban Krasnodar
1
3
FT
25.0714:30
Alaniya Vladikavkaz
Spartak Nal'chik
1
2
FT
25.0714:00
Legion Dynamo
Volgar Astrakhan
2
3
FT
Matchday 2 (West)
24.0715:00
Olimp-Dolgoprudny
FK Chertanovo Moskva II
1
1
FT
Matchday 2 (Ural-Povolzhye)
24.0713:00
Ufa II
Neftekhimik
0
3
FT
Matchday 1 (Ural-Povolzhye)
20.0715:00
Neftekhimik
Zenit Izhevsk
3
0
FT
20.0714:00
Lada Tolyatti
Zvezda Perm
1
0
FT
20.0714:00
Nosta
KAMAZ
2
3
FT
20.0713:30
Chelyabinsk
Ural II
0
0
FT
19.0714:00
Volga Ulyanovsk
FK Syzran-2003
2
0
FT
Matchday 1 (Center)
18.0715:30
Salyut-Belgorod
Zorkiy
1
3
FT
Matchday 1 (West)
18.0715:30
Pskov 747
Torpedo Vladimir
1
4
FT
18.0715:30
Luki-Energiya
Olimp-Dolgoprudny
0
0
FT
Matchday 1 (Center)
18.0715:30
Ryazan
Rotor Volgograd II
0
1
FT
18.0715:00
Sokol Saratov
Dinamo Bryansk
2
1
FT
18.0715:00
Kvant
Metallurg Lipetsk
2
1
FT
Matchday 1 (West)
18.0715:00
Kolomna
Veles
1
2
FT
18.0715:00
FK Chertanovo Moskva II
Murom
3
2
FT
Matchday 1 (Center)
18.0714:00
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
Kaluga
0
0
FT
18.0714:00
Strogino
Saturn Ramenskoye
0
3
FT
Matchday 1 (West)
18.0714:00
Znamya Truda
Tekstilshchik
0
1
FT
18.0713:00
Leningradets
Kazanka
2
0
FT