Second League (2024/2025)
0
380 matches
Next matches
Bulgaria : Second League
Matchday 1 (Regular Season)
20.07
Spartak Pleven
Dunav
Preview
20.07
Nesebar
CSKA 1948 Sofia II
Preview
20.07
Montana
Marek
Preview
20.07
Ludogorets II
Lokomotiv GO
Preview
20.07
Yantra 2019
Etar
Preview
20.07
Minyor Pernik
Botev Plovdiv II
Preview
20.07
Belasitsa
Strumska slava
Preview
20.07
Fratria
Dobrudzha 1919
Preview
20.07
Sportist Svoge
Pirin Blagoevgrad
Preview
20.07
PFC CSKA Sofia II
Lovech
Preview
Matchday 2 (Regular Season)
27.07
Pirin Blagoevgrad
Strumska slava
Preview
27.07
Botev Plovdiv II
Belasitsa
Preview
27.07
Etar
Minyor Pernik
Preview
27.07
Marek
Yantra 2019
Preview
27.07
Lokomotiv GO
Montana
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 (19) | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 (20) | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 (19) | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 (20) | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |