Second League (2007/2008)
0
365 matches
Latest scores
Bulgaria : Second League
Play-offs
24.0515:00
FK Kaliakra 1923 Kavarna
PFK Minyor Pernik
PSO
4
5
2
2
FT
West
17.0515:00
Rilski sportist
PFC Belite orli Pleven
7
1
FT
East
17.0515:00
PFC Chernomorets Pomorie
Rodopa Smolyan
1
2
FT
17.0515:00
FK Benkovski Byala
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
0
1
FT
17.0515:00
FK Kaliakra 1923 Kavarna
PFK Spartak 1947 Plovdiv
0
0
FT
17.0515:00
PFC Dunav Rousse
Maritsa Plovdiv
4
0
FT
17.0515:00
PFC Minyor Radnevo
FC Svilengrad 1921
1
2
FT
17.0515:00
PFC Panayot Volov
Nesebar
1
0
FT
West
17.0515:00
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
PFK Spartak Pleven
1
1
FT
17.0515:00
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
Chavdar Etropole
0
4
FT
East
17.0515:00
AFK Haskovo
OFC Sliven 2000
1
6
FT
West
17.0515:00
Pirin Gotse Delchev
PFK Minyor Pernik
2
1
FT
17.0515:00
Montana
PFC Lokomotiv Mezdra
0
2
FT
17.0515:00
PFC Chavdar Byala Slatina
FC Akademik Sofia
1
0
FT
17.0515:00
Yantra 2019
Sportist Svoge
1
0
FT
11.0515:00
PFK Minyor Pernik
Rilski sportist
3
1
FT
11.0515:00
PFC Lokomotiv Mezdra
Pirin Gotse Delchev
2
1
FT
11.0515:00
FC Akademik Sofia
Montana
4
3
FT
11.0515:00
Sportist Svoge
PFC Chavdar Byala Slatina
3
0
FT
11.0515:00
PFC Belite orli Pleven
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
8
0
FT
11.0515:00
PFK Spartak Pleven
Yantra 2019
3
2
FT
East
11.0515:00
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
FK Kaliakra 1923 Kavarna
0
1
FT
11.0515:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
PFC Dunav Rousse
3
1
FT
11.0515:00
Maritsa Plovdiv
PFC Minyor Radnevo
3
1
FT
11.0515:00
FC Svilengrad 1921
PFC Panayot Volov
2
0
FT
11.0515:00
Nesebar
AFK Haskovo
2
0
FT
11.0515:00
OFC Sliven 2000
PFC Chernomorets Pomorie
4
1
FT
11.0515:00
Rodopa Smolyan
FK Benkovski Byala
1
2
FT
West
11.0515:00
Chavdar Etropole
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
3
0
FT
07.0515:00
FC Akademik Sofia
Sportist Svoge
4
2
FT
07.0515:00
Rilski sportist
PFC Lokomotiv Mezdra
2
1
FT
07.0515:00
Montana
Pirin Gotse Delchev
3
0
FT
07.0515:00
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
PFK Minyor Pernik
0
3
FT
07.0515:00
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
PFC Belite orli Pleven
5
1
FT
07.0515:00
Yantra 2019
Chavdar Etropole
2
0
FT
East
07.0515:00
OFC Sliven 2000
Nesebar
3
1
FT
07.0515:00
PFC Minyor Radnevo
PFK Spartak 1947 Plovdiv
3
1
FT
07.0515:00
AFK Haskovo
FC Svilengrad 1921
2
1
FT
07.0515:00
PFC Panayot Volov
Maritsa Plovdiv
1
0
FT
07.0515:00
PFC Dunav Rousse
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
1
1
FT
07.0515:00
PFC Chernomorets Pomorie
FK Benkovski Byala
0
0
FT
07.0515:00
FK Kaliakra 1923 Kavarna
Rodopa Smolyan
1
0
FT
West
07.0515:00
PFC Chavdar Byala Slatina
PFK Spartak Pleven
1
0
FT
04.0515:00
PFC Belite orli Pleven
Yantra 2019
4
1
FT
East
03.0515:00
Nesebar
PFC Chernomorets Pomorie
2
2
FT
03.0515:00
FC Svilengrad 1921
OFC Sliven 2000
2
3
FT
West
03.0515:00
Pirin Gotse Delchev
Rilski sportist
1
1
FT
03.0515:00
PFK Minyor Pernik
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
3
0
FT
03.0515:00
PFC Lokomotiv Mezdra
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
7
0
FT
03.0515:00
PFK Spartak Pleven
FC Akademik Sofia
5
3
FT
03.0515:00
Sportist Svoge
Montana
1
1
FT
East
03.0515:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
PFC Panayot Volov
2
3
FT
03.0515:00
FK Benkovski Byala
FK Kaliakra 1923 Kavarna
0
1
FT
03.0515:00
Rodopa Smolyan
PFC Dunav Rousse
1
0
FT
03.0515:00
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
PFC Minyor Radnevo
2
0
FT
West
03.0512:30
Chavdar Etropole
PFC Chavdar Byala Slatina
2
0
FT
East
02.0515:00
Maritsa Plovdiv
AFK Haskovo
2
1
FT
26.0415:00
PFC Chernomorets Pomorie
FK Kaliakra 1923 Kavarna
2
1
FT
West
25.0415:00
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
Pirin Gotse Delchev
2
5
FT
East
25.0415:00
PFC Minyor Radnevo
Rodopa Smolyan
0
3
FT
25.0415:00
PFC Panayot Volov
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
4
2
FT
25.0415:00
AFK Haskovo
PFK Spartak 1947 Plovdiv
1
0
FT
25.0415:00
OFC Sliven 2000
Maritsa Plovdiv
5
0
FT
25.0415:00
Nesebar
FC Svilengrad 1921
2
0
FT
West
25.0415:00
Montana
Rilski sportist
2
1
FT
East
25.0415:00
PFC Dunav Rousse
FK Benkovski Byala
2
1
FT
West
25.0415:00
FC Akademik Sofia
Chavdar Etropole
3
3
FT
25.0415:00
Sportist Svoge
PFK Spartak Pleven
4
1
FT
25.0415:00
PFC Chavdar Byala Slatina
PFC Belite orli Pleven
1
2
FT
25.0415:00
Yantra 2019
PFK Minyor Pernik
4
5
FT
25.0415:00
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
PFC Lokomotiv Mezdra
0
0
FT
East
20.0415:00
FK Kaliakra 1923 Kavarna
PFC Dunav Rousse
3
1
FT
West
20.0415:00
PFK Spartak Pleven
Montana
2
2
FT
East
19.0415:00
FC Svilengrad 1921
PFC Chernomorets Pomorie
1
1
FT
West
19.0415:00
Rilski sportist
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
2
0
FT
19.0415:00
Pirin Gotse Delchev
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
1
1
FT
19.0415:00
PFK Minyor Pernik
PFC Chavdar Byala Slatina
2
1
FT
19.0415:00
PFC Lokomotiv Mezdra
Yantra 2019
1
0
FT
19.0415:00
PFC Belite orli Pleven
FC Akademik Sofia
1
0
FT
East
19.0415:00
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
AFK Haskovo
2
0
FT
19.0415:00
Rodopa Smolyan
PFC Panayot Volov
3
0
FT
19.0415:00
FK Benkovski Byala
PFC Minyor Radnevo
1
0
FT
West
19.0415:00
Chavdar Etropole
Sportist Svoge
1
0
FT
East
19.0413:00
Maritsa Plovdiv
Nesebar
2
3
FT
18.0415:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
OFC Sliven 2000
0
3
FT
13.0415:00
FC Svilengrad 1921
Maritsa Plovdiv
2
1
FT
13.0415:00
OFC Sliven 2000
PFC Svetkavitsa 1922 Targoviste
3
0
FT
13.0415:00
Nesebar
PFK Spartak 1947 Plovdiv
2
0
FT
13.0415:00
PFC Chernomorets Pomorie
PFC Dunav Rousse
1
1
FT
13.0415:00
PFC Panayot Volov
FK Benkovski Byala
1
0
FT
13.0415:00
AFK Haskovo
Rodopa Smolyan
0
4
FT
West
13.0415:00
PFK Spartak Pleven
Chavdar Etropole
1
1
FT
13.0415:00
FC Akademik Sofia
PFK Minyor Pernik
2
1
FT
13.0415:00
Sportist Svoge
PFC Belite orli Pleven
1
0
FT
13.0415:00
Yantra 2019
Pirin Gotse Delchev
2
3
FT
13.0415:00
PFC Etar 1924 Veliko Târnovo
Rilski sportist
1
1
FT
13.0415:00
Montana
PFK Velbazhd Kj. Kyustendil
1
0
FT
East
12.0415:00
PFC Minyor Radnevo
FK Kaliakra 1923 Kavarna
1
4
FT
West
12.0415:00
PFC Chavdar Byala Slatina
PFC Lokomotiv Mezdra
0
1
FT
East
10.0415:00
Maritsa Plovdiv
PFC Chernomorets Pomorie
2
0
FT