Second League (2024/2025)
0
380 matches
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 (19) | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 (20) | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
19 (19) | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
20 (20) | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Visual table
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yantra 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2 | Strumska slava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3 | Sportist Svoge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Spartak Pleven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5 | Pirin Blagoevgrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | Nesebar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7 | Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8 | Minyor Pernik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9 | Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10 | Ludogorets II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11 | Lovech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12 | Lokomotiv GO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13 | Fratria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14 | Etar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15 | Dunav | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16 | Dobrudzha 1919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17 | PFC CSKA Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18 | CSKA 1948 Sofia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
19 | Botev Plovdiv II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
20 | Belasitsa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Legends:
Promotion
Promotion Play-off
Relegation