Reserve League (2018/2019)
0
200 matches
Latest scores
Netherlands : Reserve League
Matchday 11 (Lower Table Round)
13.0517:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FC Dordrecht Reserves
Achilles 1929 Reserves
13.0516:30
Heerenveen Res.
SV Roda JC Reserves
1
4
FT
Matchday 9 (Championship Round)
13.0516:30
Fortuna Sittard Res.
Willem II Reserves
0
2
FT
13.0512:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
ADO Den Haag Res.
Feyenoord Rotterdam Reserves
Matchday 11 (Lower Table Round)
09.0516:30
NAC Breda Reserves
BV De Graafschap Reserves
1
0
FT
Matchday 9 (Championship Round)
07.0516:30
Emmen Res.
PEC Zwolle Reserves
1
1
FT
Matchday 10 (Lower Table Round)
07.0516:30
SV Roda JC Reserves
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
3
2
FT
07.0516:30
SBV Excelsior Reserves
FC Dordrecht Reserves
4
1
FT
06.0516:30
VVV / Helmond Sport Reserves
NAC Breda Reserves
2
2
FT
06.0515:00
BV De Graafschap Reserves
Heerenveen Res.
2
3
FT
Matchday 8 (Championship Round)
06.0512:00
Feyenoord Rotterdam Reserves
Fortuna Sittard Res.
1
2
FT
Matchday 5 (Championship Round)
02.0512:00
PEC Zwolle Reserves
Feyenoord Rotterdam Reserves
3
3
FT
Matchday 8 (Championship Round)
30.0416:30
PEC Zwolle Reserves
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
0
1
FT
Matchday 9 (Lower Table Round)
29.0416:30
Achilles 1929 Reserves
SBV Excelsior Reserves
1
15
FT
29.0416:30
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
BV De Graafschap Reserves
2
2
FT
Matchday 8 (Championship Round)
29.0416:30
Twente Res.
ADO Den Haag Res.
4
2
FT
Matchday 9 (Lower Table Round)
29.0416:30
FC Dordrecht Reserves
FC Eindhoven Reserves
4
1
FT
29.0416:30
Heerenveen Res.
VVV / Helmond Sport Reserves
4
1
FT
29.0416:30
Go Ahead Eagles Reserves
SV Roda JC Reserves
3
2
FT
Matchday 8 (Championship Round)
29.0416:30
Heracles Almelo Res.
Emmen Res.
0
1
FT
29.0412:00
Willem II Reserves
RKC Waalwijk Res.
1
1
FT
Matchday 8 (Lower Table Round)
16.0414:00
BV De Graafschap Reserves
Go Ahead Eagles Reserves
1
1
FT
15.0417:30
FC Eindhoven Reserves
Achilles 1929 Reserves
2
3
FT
15.0416:30
SV Roda JC Reserves
FC Dordrecht Reserves
3
1
FT
Matchday 7 (Championship Round)
15.0416:30
PEC Zwolle Reserves
Heracles Almelo Res.
3
1
FT
15.0416:30
RKC Waalwijk Res.
Feyenoord Rotterdam Reserves
3
0
FT
Matchday 8 (Lower Table Round)
15.0416:30
NAC Breda Reserves
Heerenveen Res.
0
1
FT
Matchday 7 (Championship Round)
15.0416:30
ADO Den Haag Res.
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
1
4
FT
Matchday 8 (Lower Table Round)
15.0416:30
VVV / Helmond Sport Reserves
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
3
1
FT
Matchday 7 (Championship Round)
15.0412:00
Fortuna Sittard Res.
Twente Res.
1
3
FT
15.0412:00
Emmen Res.
Willem II Reserves
4
1
FT
Matchday 6 (Championship Round)
09.0411:30
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
Heracles Almelo Res.
1
3
FT
Matchday 7 (Lower Table Round)
08.0416:30
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
NAC Breda Reserves
0
7
FT
08.0416:30
Achilles 1929 Reserves
SV Roda JC Reserves
0
7
FT
08.0416:30
SBV Excelsior Reserves
FC Eindhoven Reserves
6
0
FT
08.0416:30
Go Ahead Eagles Reserves
VVV / Helmond Sport Reserves
3
2
FT
Matchday 6 (Championship Round)
08.0416:30
Twente Res.
RKC Waalwijk Res.
3
0
FT
08.0416:30
ADO Den Haag Res.
Fortuna Sittard Res.
0
1
FT
Matchday 7 (Lower Table Round)
08.0416:30
FC Dordrecht Reserves
BV De Graafschap Reserves
1
4
FT
Matchday 6 (Championship Round)
08.0412:00
Feyenoord Rotterdam Reserves
Emmen Res.
0
2
FT
08.0412:00
Willem II Reserves
PEC Zwolle Reserves
0
1
FT
Matchday 11 (Lower Table Round)
02.0416:30
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
FC Eindhoven Reserves
6
3
FT
Matchday 5 (Lower Table Round)
25.0317:30
FC Dordrecht Reserves
NAC Breda Reserves
2
4
FT
25.0317:30
Achilles 1929 Reserves
VVV / Helmond Sport Reserves
2
4
FT
Matchday 10 (Lower Table Round)
25.0317:30
FC Eindhoven Reserves
Go Ahead Eagles Reserves
0
6
FT
Matchday 9 (Championship Round)
25.0317:30
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
Twente Res.
1
0
FT
Matchday 4 (Championship Round)
20.0313:00
Feyenoord Rotterdam Reserves
Heracles Almelo Res.
2
2
FT
Matchday 11 (Lower Table Round)
18.0317:30
Go Ahead Eagles Reserves
SBV Excelsior Reserves
1
2
FT
Matchday 3 (Lower Table Round)
18.0317:30
FC Eindhoven Reserves
VVV / Helmond Sport Reserves
1
3
FT
Matchday 4 (Championship Round)
18.0312:30
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
Willem II Reserves
0
0
FT
Matchday 6 (Lower Table Round)
11.0318:00
BV De Graafschap Reserves
Achilles 1929 Reserves
14
0
FT
11.0317:30
Heerenveen Res.
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
2
0
FT
11.0317:30
NAC Breda Reserves
Go Ahead Eagles Reserves
1
2
FT
11.0317:30
SV Roda JC Reserves
SBV Excelsior Reserves
0
3
FT
Matchday 5 (Championship Round)
11.0317:30
Heracles Almelo Res.
Willem II Reserves
3
1
FT
Matchday 6 (Lower Table Round)
11.0317:30
VVV / Helmond Sport Reserves
FC Dordrecht Reserves
7
0
FT
Matchday 5 (Championship Round)
11.0317:30
RKC Waalwijk Res.
ADO Den Haag Res.
2
0
FT
11.0313:00
Fortuna Sittard Res.
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
0
1
FT
11.0313:00
Emmen Res.
Twente Res.
5
2
FT
Matchday 5 (Lower Table Round)
04.0317:30
SBV Excelsior Reserves
BV De Graafschap Reserves
0
2
FT
Matchday 4 (Championship Round)
04.0317:30
Twente Res.
PEC Zwolle Reserves
3
2
FT
Matchday 5 (Lower Table Round)
04.0317:30
Go Ahead Eagles Reserves
Heerenveen Res.
0
0
FT
Matchday 4 (Lower Table Round)
25.0217:30
Heerenveen Res.
FC Dordrecht Reserves
3
1
FT
Matchday 5 (Lower Table Round)
25.0217:30
FC Eindhoven Reserves
SV Roda JC Reserves
1
3
FT
Matchday 4 (Championship Round)
25.0217:30
ADO Den Haag Res.
Emmen Res.
1
1
FT
Matchday 1 (Lower Table Round)
25.0217:30
Achilles 1929 Reserves
Go Ahead Eagles Reserves
1
4
FT
Matchday 9 (Championship Round)
25.0213:00
RKC Waalwijk Res.
Heracles Almelo Res.
1
3
FT
Matchday 3 (Championship Round)
19.0213:00
Heracles Almelo Res.
Twente Res.
1
1
FT
Matchday 4 (Lower Table Round)
18.0217:30
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
Go Ahead Eagles Reserves
1
2
FT
18.0217:30
BV De Graafschap Reserves
FC Eindhoven Reserves
2
0
FT
Matchday 3 (Championship Round)
18.0217:30
PEC Zwolle Reserves
ADO Den Haag Res.
1
2
FT
Matchday 4 (Lower Table Round)
18.0217:30
NAC Breda Reserves
Achilles 1929 Reserves
12
0
FT
Matchday 3 (Championship Round)
18.0217:30
RKC Waalwijk Res.
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
2
1
FT
Matchday 4 (Lower Table Round)
18.0217:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
VVV / Helmond Sport Reserves
SBV Excelsior Reserves
Matchday 3 (Championship Round)
18.0213:00
Willem II Reserves
Feyenoord Rotterdam Reserves
1
3
FT
18.0213:00
Emmen Res.
Fortuna Sittard Res.
6
0
FT
Matchday 3 (Lower Table Round)
12.0217:30
SBV Excelsior Reserves
NAC Breda Reserves
0
3
FT
12.0217:30
SV Roda JC Reserves
BV De Graafschap Reserves
5
0
FT
Matchday 2 (Championship Round)
11.0217:30
Fortuna Sittard Res.
PEC Zwolle Reserves
0
2
FT
Matchday 3 (Lower Table Round)
11.0217:30
Achilles 1929 Reserves
Heerenveen Res.
0
7
FT
11.0217:30
FC Dordrecht Reserves
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
0
5
FT
Matchday 2 (Championship Round)
11.0217:30
Twente Res.
Willem II Reserves
4
1
FT
11.0213:00
RKC Waalwijk Res.
Emmen Res.
1
1
FT
11.0213:00
ADO Den Haag Res.
Heracles Almelo Res.
4
0
FT
11.0212:00
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
Feyenoord Rotterdam Reserves
4
0
FT
Matchday 2 (Lower Table Round)
05.0218:30
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
Achilles 1929 Reserves
6
1
FT
Matchday 4 (Championship Round)
04.0217:30
Fortuna Sittard Res.
RKC Waalwijk Res.
1
0
FT
Matchday 2 (Lower Table Round)
04.0217:30
Go Ahead Eagles Reserves
FC Dordrecht Reserves
2
0
FT
04.0217:30
NAC Breda Reserves
FC Eindhoven Reserves
1
0
FT
04.0217:30
Heerenveen Res.
SBV Excelsior Reserves
2
3
FT
04.0215:00
VVV / Helmond Sport Reserves
SV Roda JC Reserves
2
3
FT
Matchday 1 (Championship Round)
29.0117:30
PEC Zwolle Reserves
RKC Waalwijk Res.
3
0
FT
Matchday 1 (Lower Table Round)
29.0117:30
SBV Excelsior Reserves
SC Cambuur Leeuwarden Reserves
3
0
FT
29.0113:00
SV Roda JC Reserves
NAC Breda Reserves
4
2
FT
Matchday 1 (Championship Round)
28.0117:30
Willem II Reserves
ADO Den Haag Res.
1
1
FT
Matchday 1 (Lower Table Round)
28.0117:30
FC Eindhoven Reserves
Heerenveen Res.
0
4
FT
28.0117:30
BV De Graafschap Reserves
VVV / Helmond Sport Reserves
1
0
FT
Matchday 1 (Championship Round)
28.0116:30
Heracles Almelo Res.
Fortuna Sittard Res.
1
1
FT
28.0113:00
Emmen Res.
Nijmegen Eendracht Combinatie Reserves
0
0
FT
21.0113:00
Feyenoord Rotterdam Reserves
Twente Res.
0
2
FT