Eerste Klasse Women (2016/2017)
0
530 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse Women
Relegation Play-off Decider
11.0518:15
VV Baronie
Bekkerveld
2
0
FT
Relegation Decider
10.0518:00
VV Hollandscheveld
Sint Annaparochie
4
1
FT
Matchday 22 (Group D)
07.0512:30
FC Gelre
VV Schijf
2
1
FT
07.0512:30
Bavel
Burgerhoutse Sport Club
2
1
FT
07.0512:30
Bekkerveld
VV Amstenrade
1
1
FT
07.0512:30
VDZ
Nooit Gedacht
0
2
FT
Matchday 22 (Group C)
07.0512:00
Witkampers
Rigtersbleek
1
3
FT
07.0512:00
Berghuizen
Weteringse Voetbal Combinatie
2
1
FT
07.0512:00
Eldenia II
RKSV De Zweef
2
5
FT
07.0512:00
Velsen
Purmerland SC
2
2
FT
07.0512:00
RKDEO
Alcmaria Victrix FC
1
0
FT
07.0512:00
Hoogland
SDO
2
0
FT
Matchday 22 (Group D)
07.0510:30
OVV ’67
Trekvogels
1
3
FT
07.0510:00
VV Baronie
SSS '18
4
1
FT
Matchday 22 (Group A)
06.0513:00
Berkel
BVV Barendrecht II
5
2
FT
Matchday 22 (Group B)
06.0513:00
ASC '62
De Weide
4
4
FT
06.0513:00
Be Quick Dokkum
ONS Sneek
2
5
FT
06.0513:00
Oranje Nassau II
Sint Annaparochie
2
0
FT
06.0513:00
Heerenveense Boys
Vitesse '63
4
1
FT
06.0513:00
Knickerbockers
VV Hollandscheveld
0
0
FT
06.0513:00
Be Quick '28 II
Stiens
0
4
FT
Matchday 22 (Group A)
06.0513:00
vv Rhoon
Klarenbeek
2
1
FT
06.0513:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
VV Unicum
IJFC
06.0513:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SV Smerdiek
Wartburgia II
06.0513:00
DSS
Reiger Boys
3
3
FT
Matchday 22 (Group A)
06.0510:30
Odysseus 1991
Rijnvogels
4
0
FT
Matchday 21 (Group D)
30.0412:30
Trekvogels
Bekkerveld
6
1
FT
30.0412:30
VV Amstenrade
FC Gelre
2
3
FT
30.0412:30
VV Schijf
Bavel
1
3
FT
30.0412:30
Burgerhoutse Sport Club
OVV ’67
4
2
FT
Matchday 21 (Group C)
30.0412:00
Rigtersbleek
RKDEO
6
0
FT
30.0412:00
Purmerland SC
Berghuizen
1
5
FT
30.0412:00
SDO
Witkampers
4
1
FT
30.0412:00
Alcmaria Victrix FC
Eldenia II
3
1
FT
30.0412:00
RKSV De Zweef
Hoogland
1
1
FT
30.0412:00
Weteringse Voetbal Combinatie
Velsen
5
0
FT
Matchday 21 (Group D)
30.0410:15
SSS '18
VDZ
0
4
FT
30.0410:00
Nooit Gedacht
VV Baronie
3
2
FT
Matchday 21 (Group A)
29.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
BVV Barendrecht II
VV Unicum
29.0413:00
Rijnvogels
DSS
2
1
FT
Matchday 21 (Group B)
29.0413:00
Stiens
Heerenveense Boys
3
2
FT
29.0413:00
ONS Sneek
Oranje Nassau II
2
3
FT
29.0413:00
De Weide
Be Quick Dokkum
14
1
FT
29.0413:00
Vitesse '63
Be Quick '28 II
4
3
FT
Matchday 21 (Group A)
29.0413:00
Wartburgia II
vv Rhoon
1
5
FT
Matchday 21 (Group B)
29.0413:00
VV Hollandscheveld
ASC '62
1
0
FT
29.0413:00
Sint Annaparochie
Knickerbockers
2
11
FT
Matchday 21 (Group A)
29.0413:00
IJFC
Berkel
2
2
FT
29.0412:00
Klarenbeek
Odysseus 1991
3
5
FT
29.0410:30
Reiger Boys
SV Smerdiek
3
1
FT
Matchday 16 (Group B)
15.0412:30
VV Hollandscheveld
ONS Sneek
1
0
FT
Matchday 14 (Group C)
15.0412:30
Weteringse Voetbal Combinatie
Eldenia II
2
1
FT
Matchday 20 (Group C)
09.0412:30
Hoogland
Purmerland SC
5
0
FT
Matchday 20 (Group D)
09.0412:30
Bavel
SSS '18
1
0
FT
Matchday 20 (Group C)
09.0412:30
Weteringse Voetbal Combinatie
RKSV De Zweef
0
3
FT
Matchday 20 (Group D)
09.0412:30
FC Gelre
Trekvogels
2
1
FT
09.0412:00
VDZ
Burgerhoutse Sport Club
6
0
FT
Matchday 20 (Group C)
09.0412:00
Berghuizen
SDO
4
1
FT
Matchday 20 (Group D)
09.0410:30
OVV ’67
Bekkerveld
1
2
FT
09.0410:15
VV Baronie
VV Amstenrade
1
5
FT
Matchday 20 (Group C)
09.0410:00
Witkampers
RKDEO
1
1
FT
Matchday 20 (Group D)
09.0410:00
Nooit Gedacht
VV Schijf
2
0
FT
Matchday 20 (Group C)
09.0409:30
Eldenia II
Rigtersbleek
0
6
FT
09.0409:00
Velsen
Alcmaria Victrix FC
0
1
FT
Matchday 20 (Group B)
08.0413:30
Heerenveense Boys
Sint Annaparochie
5
0
FT
08.0413:00
Be Quick Dokkum
Oranje Nassau II
1
4
FT
08.0413:00
ASC '62
Vitesse '63
2
3
FT
Matchday 20 (Group A)
08.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
VV Unicum
Klarenbeek
08.0413:00
Berkel
Reiger Boys
4
1
FT
Matchday 20 (Group B)
08.0413:00
Stiens
VV Hollandscheveld
4
1
FT
Matchday 20 (Group A)
08.0412:45
DSS
IJFC
2
2
FT
Matchday 20 (Group B)
08.0412:30
Knickerbockers
ONS Sneek
0
0
FT
Matchday 20 (Group A)
08.0411:00
SV Smerdiek
vv Rhoon
1
1
FT
08.0410:30
Odysseus 1991
Wartburgia II
5
0
FT
Matchday 20 (Group B)
08.0410:00
Be Quick '28 II
De Weide
2
4
FT
Matchday 20 (Group A)
08.0409:15
BVV Barendrecht II
Rijnvogels
1
2
FT
Matchday 19 (Group C)
02.0412:30
Purmerland SC
Eldenia II
2
3
FT
Matchday 19 (Group D)
02.0412:30
SSS '18
FC Gelre
4
3
FT
02.0412:30
VV Schijf
VV Baronie
2
1
FT
02.0412:30
Trekvogels
VDZ
6
0
FT
Matchday 19 (Group C)
02.0412:00
Alcmaria Victrix FC
Witkampers
1
2
FT
02.0412:00
RKDEO
Hoogland
3
2
FT
02.0412:00
SDO
Weteringse Voetbal Combinatie
2
2
FT
Matchday 19 (Group D)
02.0410:30
VV Amstenrade
OVV ’67
4
1
FT
02.0410:00
Burgerhoutse Sport Club
Nooit Gedacht
3
6
FT
Matchday 19 (Group C)
02.0410:00
RKSV De Zweef
Velsen
2
1
FT
Matchday 19 (Group D)
02.0409:00
Bekkerveld
Bavel
0
3
FT
Matchday 19 (Group C)
02.0409:00
Rigtersbleek
Berghuizen
3
0
FT
Matchday 19 (Group B)
01.0413:00
Sint Annaparochie
Be Quick Dokkum
6
1
FT
01.0413:00
De Weide
Stiens
2
2
FT
Matchday 19 (Group A)
01.0413:00
Reiger Boys
BVV Barendrecht II
1
0
FT
Matchday 19 (Group B)
01.0413:00
ONS Sneek
Be Quick '28 II
0
0
FT
01.0412:30
VV Hollandscheveld
Heerenveense Boys
2
4
FT
Matchday 19 (Group A)
01.0412:30
vv Rhoon
DSS
1
4
FT
01.0412:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Rijnvogels
VV Unicum
01.0412:00
IJFC
Odysseus 1991
1
1
FT
01.0412:00
Klarenbeek
SV Smerdiek
4
2
FT
Matchday 19 (Group B)
01.0411:30
Vitesse '63
Knickerbockers
1
2
FT
01.0410:30
Oranje Nassau II
ASC '62
2
2
FT
Matchday 19 (Group A)
01.0409:00
Wartburgia II
Berkel
2
6
FT