Reg. Cup Südwest (2022/2023)
0
53 matches
Latest scores
Germany : Reg. Cup Südwest
Final
03.0612:15
Wormatia Worms
Schott Mainz
PSO
4
5
2
2
FT
Semi-finals
18.0314:00
Schott Mainz
Gonsenheim
2
1
FT
15.0318:00
Arminia Ludwigshafen
Wormatia Worms
1
2
FT
Quarter-finals
23.1119:00
SV 1931 Hermersberg
Gonsenheim
0
2
FT
16.1118:30
Arminia Ludwigshafen
Morlautern
AET
2
1
1
1
FT
09.1118:30
Gau-Odernheim
Schott Mainz
AET
3
5
3
3
FT
01.1113:30
Pfeddersheim
Wormatia Worms
AET
1
2
1
1
FT
Round of 16
19.1017:00
SG Meisenheim
Gonsenheim
0
4
FT
19.1017:00
Jahn Zeiskam
Arminia Ludwigshafen
0
3
FT
12.1017:30
Eintracht Bad Kreuznach
Gau-Odernheim
AET
3
6
3
3
FT
12.1017:30
SV Viktoria 1913 Herxheim
Pfeddersheim
0
1
FT
12.1017:30
Baumholder
Schott Mainz
1
2
FT
12.1017:30
SV 1931 Hermersberg
Mechtersheim
2
1
FT
12.1017:30
Morlautern
Dudenhofen
PSO
5
4
1
1
FT
12.1017:00
Alemannia Waldalgesheim
Wormatia Worms
1
3
FT
5th Round
05.1017:30
SG Meisenheim
TuS 07 Steinbach
6
2
FT
05.1017:30
SV Viktoria 1913 Herxheim
Fußgönheim
2
0
FT
05.1017:00
TuS Rüssingen
Gonsenheim
0
4
FT
04.1017:30
FV 1912 Weilerbach
Schott Mainz
0
7
FT
28.0918:00
Eintracht Bad Kreuznach
Bienwald Kandel
6
2
FT
28.0917:45
SV Gimbsheim
Baumholder
1
7
FT
28.0917:30
SC Idar-Oberstein
Mechtersheim
0
3
FT
28.0917:30
Bollenbacher SV
Arminia Ludwigshafen
0
3
FT
28.0917:30
TuS 1889 Altleiningen
Morlautern
2
3
FT
28.0917:30
Gau-Odernheim
TuS Marienborn
2
0
FT
28.0917:30
TSV Fortuna Billigheim-Ingenheim
Dudenhofen
AET
1
3
1
1
FT
28.0917:00
Steinwenden
SV 1931 Hermersberg
2
4
FT
28.0917:00
VfR 1919 Grünstadt
Jahn Zeiskam
0
2
FT
28.0917:00
Alemannia Waldalgesheim
Pirmasens
3
0
FT
28.0916:00
ASV 1910 Winnweiler
Wormatia Worms
0
7
FT
27.0917:30
SC Hauenstein 1919
Pfeddersheim
2
3
FT
4th Round
21.0917:30
Steinwenden
TuS Hohenecken
2
0
FT
20.0917:30
VfL Simmertal
SG Meisenheim
0
2
FT
15.0917:30
SV Gimbsheim
TSG 1846 Bretzenheim
3
1
FT
14.0917:30
RWO Alzey
Gau-Odernheim
1
2
FT
14.0917:30
VfR 1919 Grünstadt
Basara Mainz
PSO
5
4
5
5
FT
14.0917:30
TuS 1889 Altleiningen
SV Ruchheim
4
3
FT
14.0917:30
Fußgönheim
Speyer
2
0
FT
14.0917:30
FSV 1913/23 Schifferstadt
SV Viktoria 1913 Herxheim
1
2
FT
14.0917:15
BSC Oppau 1914
TSV Fortuna Billigheim-Ingenheim
2
6
FT
14.0917:00
SG Knopp/Wiesbach
SV 1931 Hermersberg
1
3
FT
14.0917:00
SV Winterbach
SC Idar-Oberstein
0
4
FT
14.0917:00
Bollenbacher SV
TuS Hoppstädten 1908
6
1
FT
14.0917:00
SV Otterberg
TuS 07 Steinbach
2
3
FT
14.0917:00
TSG Planig
Baumholder
3
8
FT
14.0917:00
Jahn Zeiskam
SV 1950 Büchelberg
AET
2
1
1
1
FT
14.0917:00
Phönix Schifferstadt
Bienwald Kandel
0
1
FT
14.0917:00
VfB Bodenheim 1909
TuS Rüssingen
1
5
FT
14.0917:00
SC Hauenstein 1919
SVN 1929 Zweibrücken
PSO
4
2
1
1
FT
14.0916:30
ASV 1910 Winnweiler
FV Ramstein
7
0
FT
14.0916:00
Eintracht Bad Kreuznach
Hassia Bingen
2
0
FT
13.0917:30
FSV Nieder-Olm
TuS Marienborn
0
7
FT
13.0917:30
FV 1912 Weilerbach
SV Hinterweidenthal
1
0
FT