1. Division (2005)
0
240 matches
Latest scores
Belarus : 1. Division
Round 1
13.08
FC Kommunalnik Slonim
FK Dnepr Rogachev
3
1
FT
13.08
FK Byaroza 2010
Orsha
4
0
FT
13.08
Smena Minsk
Vitebsk
1
1
FT
13.08
FK Khimik Svetlogorsk
Baranovichi
2
1
FT
06.08
Lida
FK Rechytsa-2014
0
4
FT
06.08
Torpedo-Kadino Mogilev
ZLiN Gomel
0
2
FT
06.08
Smena Minsk
Orsha
3
0
FT
06.08
Belshina
FK Byaroza 2010
4
1
FT
06.08
Baranovichi
Veras Nesvizh
1
0
FT
06.08
Vitebsk
FC Kommunalnik Slonim
5
3
FT
06.08
FK Dnepr Rogachev
FK Khimik Svetlogorsk
1
0
FT
05.08
Smorgon
Granit
2
0
FT
29.07
FK Byaroza 2010
Torpedo-Kadino Mogilev
1
0
FT
29.07
Baranovichi
FK Dnepr Rogachev
1
0
FT
29.07
FK Khimik Svetlogorsk
Vitebsk
3
1
FT
29.07
FC Kommunalnik Slonim
Orsha
0
1
FT
29.07
Smena Minsk
Belshina
0
2
FT
29.07
ZLiN Gomel
Lida
3
0
FT
29.07
Veras Nesvizh
Granit
1
1
FT
29.07
FK Rechytsa-2014
Smorgon
0
3
FT
19.07
FK Rechytsa-2014
Granit
2
0
FT
19.07
ZLiN Gomel
Smorgon
1
0
FT
19.07
FK Byaroza 2010
Lida
1
3
FT
19.07
Smena Minsk
Torpedo-Kadino Mogilev
0
0
FT
19.07
FC Kommunalnik Slonim
Belshina
2
3
FT
19.07
FK Khimik Svetlogorsk
Orsha
2
1
FT
19.07
Baranovichi
Vitebsk
3
3
FT
19.07
FK Dnepr Rogachev
Veras Nesvizh
0
2
FT
15.07
Veras Nesvizh
FK Rechytsa-2014
2
0
FT
15.07
Granit
ZLiN Gomel
0
0
FT
15.07
Smorgon
FK Byaroza 2010
5
1
FT
15.07
Lida
Smena Minsk
0
1
FT
15.07
Torpedo-Kadino Mogilev
FC Kommunalnik Slonim
1
0
FT
15.07
Belshina
FK Khimik Svetlogorsk
2
0
FT
15.07
Orsha
Baranovichi
1
3
FT
15.07
Vitebsk
FK Dnepr Rogachev
2
0
FT
08.07
ZLiN Gomel
FK Rechytsa-2014
1
2
FT
08.07
FK Byaroza 2010
Granit
0
2
FT
08.07
Smena Minsk
Smorgon
1
0
FT
08.07
FC Kommunalnik Slonim
Lida
2
1
FT
08.07
FK Khimik Svetlogorsk
Torpedo-Kadino Mogilev
0
1
FT
08.07
Baranovichi
Belshina
0
1
FT
08.07
FK Dnepr Rogachev
Orsha
2
5
FT
08.07
Vitebsk
Veras Nesvizh
3
1
FT
01.07
Belshina
FK Dnepr Rogachev
1
0
FT
01.07
FK Rechytsa-2014
FK Byaroza 2010
2
1
FT
01.07
Veras Nesvizh
ZLiN Gomel
2
2
FT
01.07
Granit
Smena Minsk
0
0
FT
01.07
Smorgon
FC Kommunalnik Slonim
0
0
FT
01.07
Lida
FK Khimik Svetlogorsk
1
2
FT
01.07
Torpedo-Kadino Mogilev
Baranovichi
1
1
FT
01.07
Orsha
Vitebsk
1
4
FT
24.06
FK Byaroza 2010
ZLiN Gomel
2
0
FT
24.06
Smena Minsk
FK Rechytsa-2014
3
1
FT
24.06
FK Khimik Svetlogorsk
Smorgon
1
3
FT
24.06
Baranovichi
Lida
3
2
FT
24.06
FC Kommunalnik Slonim
Granit
2
0
FT
24.06
Vitebsk
Belshina
1
0
FT
24.06
Orsha
Veras Nesvizh
0
0
FT
24.06
FK Dnepr Rogachev
Torpedo-Kadino Mogilev
2
1
FT
18.06
Veras Nesvizh
FK Byaroza 2010
2
3
FT
18.06
Granit
FK Khimik Svetlogorsk
1
0
FT
18.06
FK Rechytsa-2014
FC Kommunalnik Slonim
1
2
FT
18.06
ZLiN Gomel
Smena Minsk
2
0
FT
18.06
Smorgon
Baranovichi
3
1
FT
18.06
Lida
FK Dnepr Rogachev
4
0
FT
18.06
Torpedo-Kadino Mogilev
Vitebsk
2
3
FT
18.06
Belshina
Orsha
3
0
FT
10.06
Baranovichi
Granit
1
3
FT
10.06
Smena Minsk
FK Byaroza 2010
1
3
FT
10.06
FC Kommunalnik Slonim
ZLiN Gomel
0
1
FT
10.06
FK Khimik Svetlogorsk
FK Rechytsa-2014
5
2
FT
10.06
FK Dnepr Rogachev
Smorgon
0
5
FT
10.06
Vitebsk
Lida
0
0
FT
10.06
Belshina
Veras Nesvizh
0
0
FT
10.06
Orsha
Torpedo-Kadino Mogilev
1
1
FT
04.06
Veras Nesvizh
Smena Minsk
0
1
FT
04.06
FK Byaroza 2010
FC Kommunalnik Slonim
1
1
FT
04.06
ZLiN Gomel
FK Khimik Svetlogorsk
2
1
FT
04.06
Lida
Orsha
5
1
FT
04.06
FK Rechytsa-2014
Baranovichi
3
1
FT
04.06
Smorgon
Vitebsk
1
1
FT
04.06
Granit
FK Dnepr Rogachev
1
0
FT
04.06
Torpedo-Kadino Mogilev
Belshina
0
2
FT
28.05
FC Kommunalnik Slonim
Smena Minsk
0
2
FT
28.05
FK Khimik Svetlogorsk
FK Byaroza 2010
3
1
FT
28.05
Baranovichi
ZLiN Gomel
0
1
FT
28.05
FK Dnepr Rogachev
FK Rechytsa-2014
3
1
FT
28.05
Vitebsk
Granit
3
0
FT
28.05
Orsha
Smorgon
0
5
FT
28.05
Belshina
Lida
2
0
FT
28.05
Torpedo-Kadino Mogilev
Veras Nesvizh
0
0
FT
20.05
Veras Nesvizh
FC Kommunalnik Slonim
1
0
FT
20.05
Smena Minsk
FK Khimik Svetlogorsk
0
1
FT
20.05
FK Byaroza 2010
Baranovichi
1
0
FT
20.05
ZLiN Gomel
FK Dnepr Rogachev
5
1
FT
20.05
Smorgon
Belshina
0
0
FT
20.05
Granit
Orsha
6
3
FT
20.05
Lida
Torpedo-Kadino Mogilev
2
0
FT
20.05
FK Rechytsa-2014
Vitebsk
0
2
FT