Andrey Afonin (A. Afonin)
Last matches
Russia : Second League B
22.05.22
Luki-Energiya
Chertanovo
3
0
FT
10.05.22
Dinamo St. Petersburg
Kazanka
1
1
FT
16.04.22
Khimik Dzerzhinsk
Chita
1
2
FT
04.04.22
Kolomna
Sakhalin
1
2
FT
14.11.21
Shinnik
Olimp-Dolgoprudny II
2
1
FT
09.11.21
Luki-Energiya
Zvezda St. Petersburg
1
3
FT
10.10.21
Baltika BFU
Chita
1
0
FT
Russia : First League
03.10.21
Volgar Astrakhan
Veles
0
1
FT
Russia : Second League B
30.09.21
Kaluga
Avangard Kursk
2
1
FT
14.09.21
Tver
Dinamo St. Petersburg
0
0
FT
04.09.21
Olimp-Dolgoprudny II
Dinamo Moskva II
1
1
FT
29.08.21
Znamya Truda
Shinnik
1
3
FT
18.08.21
Strogino
Kvant
4
0
FT
07.08.21
Khimki II
Rodina Moskva
3
0
FT
24.07.21
Dinamo St. Petersburg
Baltika BFU
3
2
FT
10.06.21
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
Metallurg Vidnoye
2
1
FT
30.05.21
Strogino
Avangard Kursk
3
2
FT
18.05.21
Zvezda St. Petersburg
Rodina Moskva
3
3
FT
05.05.21
Kolomna
Torpedo Vladimir
0
1
FT
24.04.21
Znamya Truda
Smolensk
0
1
FT
18.10.20
Zenit II
Znamya Truda
1
0
FT
09.10.20
Smolensk
Torpedo Vladimir
1
4
FT
03.10.20
Tver
Kazanka
4
1
FT
28.09.20
Dynamo Makhachkala
Essentuki
1
1
FT
20.09.20
Zvezda St. Petersburg
Olimp-Dolgoprudny
0
1
FT
23.08.20
Khimki II
Sokol Saratov
1
2
FT
15.08.20
Fakel II
FK Krasnyy Smolensk
1
2
FT
10.08.20
Dinamo Moskva II
Torpedo Vladimir
2
1
FT
09.11.19
Kvant
FK Ararat Moskva
2
5
FT
02.11.19
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
Kaluga
0
1
FT
26.10.19
Zvezda St. Petersburg
Veles
0
3
FT
21.09.19
FK Olimp Khimki
Zenit II
2
5
FT
06.09.19
Kazanka
Olimp-Dolgoprudny
1
2
FT
30.08.19
Ryazan
Dinamo Bryansk
3
1
FT
23.08.19
Pskov 747
Zenit II
1
1
FT
09.08.19
Luki-Energiya
Torpedo Vladimir
1
1
FT
01.08.19
Olimp-Dolgoprudny
Luki-Energiya
3
1
FT
25.07.19
Saturn Ramenskoye
Khimki II
1
1
FT
Russia : Cup
20.07.19
FK Olimp Khimki
FK Ararat Moskva
2
3
FT
Russia : Second League B
26.05.19
Pskov 747
Veles
1
3
FT
11.05.19
Znamya Truda
FK Chertanovo Moskva II
0
0
FT
27.04.19
Strogino
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
0
1
FT
13.04.19
Zorkiy
Metallurg Lipetsk
2
2
FT
10.11.18
Strogino
Ryazan
1
0
FT
27.10.18
Olimp-Dolgoprudny
Murom
1
1
FT
20.10.18
Pskov 747
Kazanka
1
2
FT
05.10.18
Luki-Energiya
FK Chertanovo Moskva II
2
2
FT
22.09.18
Saturn Ramenskoye
Rotor Volgograd II
0
3
FT
17.08.18
Olimp-Dolgoprudny
Tekstilshchik
0
2
FT
10.08.18
Kazanka
Znamya Truda
2
1
FT
Russia : Cup
07.08.18
Luki-Energiya
Zvezda St. Petersburg
1
0
FT
30.07.18
Zorkiy
Kolomna
3
2
FT